Hacettepe Üniversitesi Beytepe Yerleşkesi
KOSGEB Binası 1. Kat 06800 Beytepe ANKARA
Tel: +90 (312) 297 6794  +90 (312) 297 6325
Fax: +90 (312) 297 6795
E-posta: yasamboyu@hacettepe.edu.tr
© Hacettepe Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi - 2017
HABERDAR OLUN
E-posta adresinizi ekleyerek eğitimler ve duyurulardan haberdar olun.
YÖNETİCİ OKULU SERTİFİKA PROGRAMI

 

EĞİTİMİN AMACI:

Eğitimin amacı katılımcılara iş yönetimi ve iş dünyası ile ilgili temel kavram ve teknikler konusunda bilgi vermek, bu kavram ve tekniklerin iş dünyasına nasıl uygulandığı konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlamaktır. Katılımcılar eğitim sonunda işletme yönetimi ile ilgili merak ettikleri doğru bilgiye ulaşabilecek, işletme ile mikro ve makro çevresi arasındaki bağlantıları açıklayabilecek, bir işletmedeki temel fonksiyonlarını, bu fonksiyonların işletmenin işleyişi ve stratejilerine etkisini değerlendirebilecek, işletme kararlarına yönelik sayısal analiz yapabilecek ve iş dünyasındaki güncel kavramları tanımlayabilecektir.

EĞİTİMİN SÜRESİ VE YERİ:

Program, Yaşam Boyu Öğrenme Merkezinin Sıhhiye Kampüsünde bulunan dersliklerinde, hafta sonu günlük 6’şar saat olmak üzere toplam 72 saatlik (6 haftalık) eğitim şeklinde gerçekleştirilecektir.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ:

Eğitim programına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

BAŞVURU KRİTERLERİ:

Eğitime katılımda lisans mezunu veya lisans öğrenci olmak şartının aranmaktadır.

SERTİFİKA:

Eğitim sonunda %80 devam koşulunu sağlayan ve program sonunda yapılacak sınavda 70 puan ve üzeri alan katılımcılarımıza Hacettepe Üniversitesi Rektörü ve Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi Müdürünün imzalarının bulunduğu sertifikalar teslim edilecektir.

EĞİTİME BAŞVURU:

Eğitime ön kayıt yaptırmak isteyen katılımcıların web sayfamıza kaydolmaları ve web sayfamız üzerinden eğitime ön başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Merkez personelimiz en kısa sürede size geri dönüşte bulunacaktır.

Ön kayıtta için yardım dökümanımız için lütfen tıklayınız.

EĞİTİM ÜCRETİ:

Sertifika programının toplam ücreti KDV Dahil 1.500,00 Türk Lirasıdır. 
Kursiyerlerimizin;

    • Hacettepe Üniversitesi personeli ve öğrencilerine %20
    • Hacettepe Üniversitesi mezunu ve emeklileri ile şehit yakınları ve gazilere %10 indirim uygulanır.

Kursiyerlerimiz kurs ücretlerini EFT yoluyla ve ya Merkezimize gelerek World özellikli (Vakıfbank ve Yapı Kredi) kredi kartlarına 4 taksit şeklinde ödemelerini yapabilirler.